Rozpis majstrovských futbalových zápasov OŠK Lipová 2019/2020

V. liga Východ ZsFZ 2019/2020

04.08.  17:00  Lipová – Veľké Kosihy     1:5

11.08.  17:00  Dulovce – Lipová            2:4

18.08.  17:00  Lipová – Pribeta

25.08.  17:00  Lipová – Salka

01.09.  16:00  Veľký Kýr – Lipová

08.09.  16:00  Lipová – Podlužany

15.09.  16:00  Bánov – Lipová

22.09.  15:30  Lipová – Komjatice

28.09.  15:30  Želiezovce – Lipová

06.10.  14:30  Lipová – Svodín

13.10.  14:30  Šahy – Lipová

20.10.  14:00  Lipová – Okoličná

27.10.  14:00  Bešeňov – Lipová

03.11.  13:30  Lipová – Kmeťovo

10.11.  13:30  Zemné – Lipová

 

08.03.  14:30  Veľké Kosihy – Lipová

15.03.  14:30  Lipová – Dulovce

22.03.  15:00  Pribeta – Lipová

29.03.  15:00  Salka – Lipová

05.04.  15:30  Lipová – Veľký Kýr

12.04.  15:30  Podlužany – Lipová

19.04.  16:00  Lipová – Bánov

26.04.  16:00  Komjatice – Lipová

03.05.  16:30  Lipová – Želiezovce

10.05.  16:30  Svodín – Lipová

17.05.  17:00  Lipová – Šahy

24.05.  17:00  Okoličná – Lipová

31.05.  17:00  Lipová – Bešeňov

07.06.  17:00  Kmeťovo – Lipová

14.06.  17:00  Lipová – Zemné

 

IV. liga MŽ U12 Nové Zámky 2019/2020 skupina D

(Prípravka)

24.08.  10:00  Kmeťovo – Lipová

31.08.  10:00  Lipová – Šurany B

07.09.  16:00  Mojzesovo – Lipová

14.09.  10:00  Lipová – Komjatice

21.09.  10:00  Rastislavice – Lipová

28.09.  10:00  Vlkas – Lipová

05.10.  10:00  Lipová – Maňa

12.10.  10:00  Lipová – Kmeťovo

19.10.  10:00  Šurany B – Lipová

26.10.  10:00  Lipová – Mojzesovo

03.11.  10:00  Komjatice – Lipová

 

28.03.  10:00  Lipová – Rastislavice

04.04.  10:00  Lipová – Vlkas

11.04.  10:00  Maňa – Lipová

18.04.  10:00  Kmeťovo – Lipová

25.04.  10:00  Lipová – Šurany B

02.05.  10:00  Mojzesovo – Lipová

09.05.  10:00  Lipová – Komjatice

16.05.  10:00  Rastislavice – Lipová

23.05.  10:00  Vlkas – Lipová

30.05.  10:00  Lipová – Maňa

 

IV. liga SŽ U15 ObFZ NZ 2019/2020

24.08.  14:30  Michal nad Žitavou – Lipová

31.08.  14:30  Lipová – Bardoňovo

08.09.  13:00  Mojzesovo – Lipová

14.09.  13:30  Lipová – Komjatice

21.09.  13:00  Hul – Lipová

28.09.  13:00  Černík – Lipová

05.10.  12:00  Lipová - Maňa

12.10.  12:00  Lipová – Michal nad Žitavou

19.10.  12:00  Bardoňovo – Lipová

26.10.  12:00  Lipová – Mojzesovo

02.11.  12:00  Komjatice – Lipová

 

28.03.  12:30  Lipová – Hul

04.04.  13:00  Lipová – Černík

11.04.  13:00  Maňa – Lipová

18.04.  13:30  Michal nad Žitavou – Lipová

25.04.  13:30  Lipová – Bardoňovo

02.05.  14:00  Mojzesovo – Lipová

09.05.  14:00  Lipová – Komjatice

16.05.  14:30  Hul – Lipová

23.05.  14:30  Černík – Lipová

30.05.  14:30  Lipová – Maňa