Milí návštevníci, vitajte v obecných aktualitách. Tu nájdete aktuálne oznamy, týkajúce sa života v obci, pozvánky na stretnutia a rôzne akcie, ale aj drobnú inzerciu, ktorá je tu pripravená pre Vás.

Zber veľkoobjemového odpadu 2017

Vážení občania, je tu čas na zber veľkoobjemového odpadu, elektroniky, textilu, autobatérií a pneumatík z osobných automobilov. V utorok 14.11. a v stredu 15.11. budeme po obci zbierať jednotlivé zložky odpadu.

Čítať ďalej: Zber veľkoobjemového odpadu 2017

Pozvánka na XX. rodičovský ples

 

Čítať ďalej: Pozvánka na XX. rodičovský ples

Výsledky volieb do NSK Nitra - novozámocký obvod

Predsedom NSK s číslom 1 sa stal doterajší župan Milan Belica. Zvolení poslanci NSK za novozámocký obvod č. 4 sú: Otokar Klein, Marek Oremus, Branislav Becík, Helena Bohátová, Ladislav Marenčák, Marcel Filaga, Gabriel Katona a Tibor Matuška.

Spomíname ...

Čítať ďalej: Spomíname ...

Výsledky volieb do VÚC 4.11.2017 v obci Lipová

 

Čítať ďalej: Výsledky volieb do VÚC 4.11.2017 v obci Lipová

Územný plán obce Lipová - návrh

 

Čítať ďalej: Územný plán obce Lipová - návrh

Voľby do VÚC 2017

Vážený občania, dňa 4.11.2017 sa uskutočnia voľby do vyšších územných celkov, volebné miestnosti sú ako obvykle v časti Ondrochov - KD a v časti Mlynský Sek - KD-zasadačka. Začiatok volieb je ráno o 7:00 a koniec o 22:00 hod. Zo sebou je potrebné si priniesť občiansky preukaz, v prípade voľby do prenosnej urny je potrebné záujem nahlásiť osobne na obecnom úrade v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00, v piatok do 14:00, telefonicky na č. 035/650 70 10 alebo mailom na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo prostredníctvom známych počas volebného dňa volebnej komisií.

Jubilanti z Lipovej oslavovali ...

Krásne stretnutie lipovských jubilantov sa konalo v nedeľu 22. októbra 2017 v kultúrnom dome v Lipovej. Bolo plné krásnych chvíľ, vzájomných rozhovorov a srdečných okamihov. Deti ZŠ pripravili pre svoje babičky a deduškov pekný kultúrny program. Potešila aj záhradkárska kapela Lipovčanka, dokonca do tanca hrala hudobná skupina Duo fun.

Čítať ďalej: Jubilanti z Lipovej oslavovali ...

Podkategórie