Rozpis majstrovských futbalových zápasov OŠK Lipová 2020/2021

V. liga Východ ZsFZ 2020/2021

09.08.  17:00  Lipová – Veľký Kýr

16.08.  17:00  Mužla – Lipová

23.08.  17:00  Lipová – Salka

30.08.  17:00  Okoličná na Ostrove – Lipová

06.09.  16:00  Lipová – Svodín

13.09.  16:00  Lipová – Komjatice

20.09.  15:30  Podlužany – Lipová

27.09.  15:30  Lipová – Zemné

03.10.  14:30  Pozba – Lipová

11.10.  14:30  Lipová – Želiezovce

18.10.  14:00  Tvrdošovce – Lipová

25.10.  14:00  Lipová – Podhájska

01.11.  13:30  Kmeťovo – Lipová

08.11.  13:30  Lipová – Dulovce

15.11.  13:30  Bánov – Lipová

 

14.03.  14:30  Veľký Kýr – Lipová

21.03.  15:00  Lipová – Mužla

28.03.  15:00  Salka – Lipová

04.04.  15:30  Lipová – Okoličná na Ostrove

11.04.  15:30  Svodín – Lipová

18.04.  16:00  Komjatice – Lipová

25.04.  16:00  Lipová – Podlužany

02.05.  16:30  Zemné – Lipová

09.05.  16:30  Lipová – Pozba

16.05.  17:00  Želiezovce – Lipová

23.05.  17:00  Lipová – Tvrdošovce

30.05.  17:00  Podhájska – Lipová

06.06.  17:00  Lipová – Kmeťovo

13.06.  17:00  Dulovce – Lipová

20.06.  17:00  Lipová – Bánov

 

IV. liga SŽ U15 ObFZ NZ 2020/2021

29.08.  14:30  Palárikovo – Lipová

12.09.  13:30  Lipová – Černík

19.09.  13:00  Rastislavice – Lipová

26.09.  13:00  Lipová – Tvrdošovce

03.10.  14:00  Komjatice – Lipová

10.10.  12:00  Lipová - Bánov

17.10.  12:00  Lipová – Palárikovo

31.10.  12:00  Černík – Lipová

07.11.  12:00  Lipová - Rastislavice

 

03.04.  13:00  Tvrdošovce – Lipová

10.04.  13:00  Lipová – Komjatice

17.04.  13:30  Bánov – Lipová

24.04.  13:30  Palárikovo – Lipová

08.05.  14:00  Lipová – Černík

15.05.  14:00  Rastislavice – Lipová

22.05.  14:30  Lipová – Tvrdošovce

29.05.  14:30  Komjatice – Lipová

05.06.  14:30  Lipová – Bánov

 

III. liga P U11 ObFZ NZ 2020/2021

30.08.  10:00  Komjatice – Lipová

05.09.  10:00  Mojzesovo – Lipová

12.09.  10:00  Lipová – Vlkas

19.09.  10:00  Kmeťovo – Lipová

26.09.  10:00  Lipová – Maňa

03.10.  10:00  Lipová – Komjatice

10.10.  10:00  Lipová – Mojzesovo

17.10.  10:00  Vlkas – Lipová

24.10.  10:00  Lipová – Kmeťovo

31.10.  10:00  Maňa – Lipová

 

03.04.  10:00  Komjatice – Lipová

10.04.  10:00  Mojzesovo – Lipová

17.04.  10:00  Lipová – Vlkas

24.04.  10:00  Kmeťovo – Lipová

01.05.  10:00  Lipová – Maňa

08.05.  10:00  Lipová – Komjatice

15.05.  10:00  Lipová – Mojzesovo

22.05.  10:00  Vlkas – Lipová

29.05.  10:00  Lipová – Kmeťovo

05.06.  10:00  Maňa – Lipová