Pracovná ponuka

Obec Lipová hľadá pracovníka na pozíciu  ,,Samostatný odborný referent obce Lipová“.

Miesto výkonu práce :

Obecný úrad Lipová, obec Lipová.

Rámcová náplň práce :

Vykonávanie práce samostatného referenta v oblasti :

-          evidencie obyvateľstva,

-          overovania podpisov a osvedčovanie listín,

-          práce v kultúrnej a sociálnej oblasti,

-          stavebnej a správnej agendy,

-          agendy odpadového hospodárstva,

-          registratúry,

-          vedenie agendy obecného zastupiteľstva,

-          vykonávania bežných administratívnych prác.

Požiadavky na vzdelanie a znalosti :

-          ukončenie stredoškolského, prípadne vysokoškolského vzdelania,

-          odborná prax v administratíve, alebo v niektorej oblasti požadovanej na uvedenú pracovnú pozíciu,

-          bezúhonnosť,

-          komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, koncepčné myslenie, kreatívnosť,

-          počítačové znalosti : internet, Microsoft Excel, Microsoft Word, hospodárska korešpondencia,

-          vodičský preukaz typu B.

Zoznam požadovaných dokladov :

-          žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a zaradenie do výberového konania,

-          životopis,

-          fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní,

-          súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení neskorších predpisov,

-          výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Druh pracovného pomeru :

Hlavný pracovný pomer.

Ponúkaný plat :

V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nariadenia vlády č. 432/20015 Z. z..

Termín nástupu :

Dohodou.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi doručte na Obecný úrad Lipová, prípadne pošlite poštou najneskôr do 15.04. 2016 :

Obec Lipová

č. 203

941 02  Lipová