Oznam o testovaní 22.-24.01.2021

Vážení občania v dňoch 22.1 až 24.1.2021 sa  uskutoční v našej obci celoplošné testovanie antigénovými testami na COVID 19. V piatok sa testujú občania v Kultúrnom dome v Ondrochove a v sobotu a v nedeľu v Kultúrnom dome v Mlynskom Seku. Podrobný harmonogram testovania obyvateľov našej obce dostane každá domácnosť dnes do poštovej schránky. Zároveň si tento harmonogram môžete prečítať v obecných vitrínach a na oficiálnej internetovej stránke obce Lipová www.lipova.eu. Testovanie je určené predovšetkým pre vekovú kategóriu od 15 do 65 rokov. Dodržujte harmonogram pokiaľ sa dá, pokiaľ vám v tom nebránia závažné okolnosti, aby sme predišli veľkému zhromažďovaniu pred odbernými miestami. Dodržujte minimálne 2m odstupy. Riaďte sa pokynmi, ktoré dostanete pri registrácii pred odberným miestom a v prípade, že váš test bude pozitívny, okamžite nastúpte do karantény.

Veríme, že úspešne zvládneme úlohy kladené vládou v rámci akcie Zachráňme spolu životy.