Oznam o voľnom jednoizbovom byte v nájomnom bytovom dome v Lipovej

Obecný úrad Lipová oznamuje, že sa uvoľní nájomný byt s rozlohou 44,08 m2 nachádzajúci sa v obecnom bytovom dome v Lipovej, súpisné číslo 441.

Čítať ďalej: Oznam o voľnom jednoizbovom byte v nájomnom bytovom dome v Lipovej

Labková patrola potešila deti v Lipovej...

Toľko radosti, výskania a šťastia v detských očiach sme už dlho na ihrisku v Lipovej nezažili. Veď záchranárske šteniatka a ich veliteľ Ryder sa len-tak vidieť, objať, postískať nedajú. Sny malých detí vidieť svojich obľúbených hrdinov sa splnili. A to vďaka obetavým pracovníkom obecného úradu, ktorí pre deti urobia naozaj čokoľvek. Aj v tridsať stupňových horúčavách. Zaslúžia si verejné poďakovanie a obdiv. Tak ako si to isté zaslúžia všetky úžasné deti a ich rodičia či starí rodičia, ktorí doslova zaplavili lipovské ihrisko. Za pomoc ďakujeme aj Žanke Slobodníkovej, Maje Blahovej, Kajke Blahovej, nášmu poslancovi Heňovi Barcimu, Tomášovi Ryanovi Sovíkovi a pani riaditeľke ZŠ Lipová Ing. Uhríkovej za zapožičanie motokár a mobiliára pre deti.

Fotky si môžete pozrieť tu.

Labková patrola zavíta do Lipovej...

Milé deti, do Lipovej prichádza labková patrola – šteniatka Marshall, Skye a Chase, pripravení pomáhať detičkám pri zdolávaní prekážok, ktoré na nich čakajú v utorok 27. júla 2021 o 17:00 na obecnom futbalovom ihrisku. Zo svojho domova utiekla aj ich kamarátka opička Mandy, takže uvidíme, či jej labková patrola nebude musieť pomáhať pri nejakom maléry.

Čítať ďalej: Labková patrola zavíta do Lipovej...

Časopis Žurnál v elektronickej podobe - 2/2021

Druhé tohtoročné číslo časopisu Žurnál z našich obcí..., v ktorom sú stránky venované aj obci Lipová si môžete prečítať aj v elektronickej podobe. Obci sú venované stránky 23 až 26.

Časopis si môžete prečítať tu.

Oznámenie o prerušení elektrickej energie 28. a 29.07.2021

 

Čítať ďalej: Oznámenie o prerušení elektrickej energie 28. a 29.07.2021